Біговел Lionelo Bart Air Pink Violet

  • Виробник: Lionelo
  • Модель: Hnrt_3971
  • Наявність: Немає в наявності

4 290 грн

Технічні характеристики:

Віковий діапазон  : від 24 місяців

Навантаження  : до 30 кг

Тип коліс  : піна Eva

Розмір колеса:  12 дюймів (30,5 см)

Блокування рульового керування  : Так

Регулювання керма:  50-57 см

Ручка для перенесення  : Так

Матеріал сидіння:  екошкіра.

Регулювання сідла:  35-43 см.

Тип та тип конструкції  : магнієвий сплав

Розміри пристрою  : 39x88x50-57 см.

Вага велосипеда  : 3 кг

Баланс навчання та орієнтація

Малюк може  тренувати рівновагу, координацію та зміцнювати м'язи  з раннього віку. Це чудове введення в наступне завдання – освоїти складнішу їзду на традиційному велосипеді. У Барта немає ланцюга та педалей, тому малюк може зосередитися на підтримці балансу та правильному керуванні велосипедом, відштовхуючись від землі ногами. Дитина також може  покращити свою орієнтацію в полі  , регулюючи швидкість, що відповідає умовам, у яких вона знаходиться. Крім того, велосипед гарантує годинник чудового відпочинку на свіжому повітрі, дозволяючи вашій дитині відкривати для себе світ навколо нього.

Росте разом із дитиною

Барт - це велосипед, який адаптується до маленького гонщика. Регулювання висоти сідла та керма робить Barta корисним надовго, і дитина швидко з нього не виросте.

Унікальний магнієвий каркас

Конструкція рами велосипеда заснована на новітніх технологіях, що використовуються у професійних велосипедах, а також в авіаційній та медичній промисловості. Рама виготовлена із   спеціального магнієвого сплаву  , який забезпечує не тільки найвищу стійкість до пошкоджень, а й малу вагу,  до 75%  менше, ніж сталеві рами, і на  30%  менше, ніж алюмінієві, тому що всього 3 кг. Завдяки цьому у дитини буде набагато  менше навантаження  під час навчання водінню.

Конструкція рами за   технологією Monocoque у  вигляді єдиного елемента   без зварних швів  у поєднанні з посиленими стінками рами забезпечує чудову жорсткість конструкції, забезпечуючи молодому водію   точність та впевненість у керуванні  .

Спортивний стиль та елегантність

Унікальна, обтічна та закруглена форма оправи є поєднанням спортивного стилю та елегантності. Будь то швидка поїздка з друзями звивистими доріжками або прогулянка з батьками парковими доріжками, байк Bart – гарантія неповторного стилю.

Захист рук

Ручки нашого велосипеда виготовлені з   нековзного матеріалу   та призначені для захисту рук дитини під час падіння. Крім того, вони захищені від небажаного перемикання на рульовому колесі та зісковзування з нього. Нековзкі ручки гарантують надійне захоплення.

Рульове колесо має спеціальний захист, що обмежує кут повороту і запобігає перекиданню дитини під час руху.

Акуратне оздоблення

Краї велосипеда закруглені, щоб дитина не травмувалася. На рульовому колесі є гумова накладка для додаткового захисту дитини в разі аварії.

Перевірена якість

Барт пройшов   багатоступінчасту перевірку   – він пройшов низку внутрішніх контролів та тестів у незалежній сертифікаційній лабораторії – SGS. Повна відповідність до європейського стандарту безпеки EN 71.

Правильне становище по відношенню до тіла

Завдяки можливості регулювання сідла ми можемо правильно відрегулювати його, щоб малюк отримав від велосипеда максимальну користь. Щоб правильно пересуватися велосипедом, дитина повинна, сидячи на велосипеді, злегка зігнути ноги і торкатися землі всіма ступнями. Сідло має бути встановлене приблизно на 2,5-3,5 см нижче за довжину стегна дитини, виміряної зсередини.

 

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha

Теги: Біговел Lionelo Bart Air Pink Violet, Hnrt_3971, Lionelo, Біговели/Велобіги